Praha poskytne slevy nájemníkům městských bytů, kteří ubytují ukrajinské uprchlíky

Praha poskytne slevy nájemníkům městských bytů, kteří ubytují ukrajinské uprchlíky

Praha se musí zaměřit na inovace, kreativitu a moderní technologie. I proto jsem zahájil letošní Comic-Con Prague jako Iron Man. Kostým je vytištěný na 3D tiskárně v Prusa Research 3D printers (opravdu skvělá práce, borci). O budoucnosti Prahy budu na Comic-Conu mluvit i na přednášce k Metropolitnímu plánu v neděli v 14.30. Metroplán určí budoucnost Prahy na desetiletí dopředu. Takže se můžeme bavit nejen o tom, kde budou nové parky a školy, ale i o tom, kde budou kotvit vesmírná plavidla, odkud kam povedou teleporty a jak zabránit tomu, aby Praha dopadla jako ekumenopole Coruscant ze Star Wars.

Skuteční superhrdinové jsou teď sice jinde. Bojují na Ukrajině o budoucnost nás všech a já věřím, že i tam nakonec dobro zvítězí nad zlem. Ale jestli zatím nemáte žádné plány na víkend, doražte na již třetí Comic-Con Prague. I love you 3000 times!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Pražský herní průmysl zamířil do Turecka
26.10.2021

Pražský herní průmysl zamířil do Turecka

Zástupci nejúspěšnějších českých herních firem představili minulý týden pražský herní průmysl tureckým podnikatelům, vývojářům a akademikům. Cílem bylo navázat spolupráci na společných projektech a podpořit pražský kulturní a kreativní průmysl v mezinárodním měřítku. Cestu zajistil...