cz en


Pirátské centrum

Přijďte se na nás podívat

Na Moráni 3, Praha 2, 120 00 mapy.cz

V Praze je v provozu Nové Pirátské centrum. Otevíráno je postupně od přelomu léta a podzimu 2018 jako kontaktní centrum pro veřejnost a často se zde konají veřejné akce, workshopy, přednášky, školení, projekce, kurzy a podobně. Nacházejí se zde také některé poslanecké kanceláře (Ondřeje Profanta, Františka Kopřivy a Jakuba Michálka). Sledujte náš Kalendář akcí, aby vám něco neuteklo. Mimo to se v Pirátském centru Praha realizují schůze krajských sdružení, republikového výboru a předsednictva, zasedání místních sdružení, jednání volebního štábu.

Doprava

Metro Karlovo náměstí, výstup směrem Palackého náměstí. Sídlíme v přízemí nápadné moderní budovy na rohu Palackého náměstí s velkým displejem. V oknech je grafika Pirátů – Pirátské centrum lze poměrně snadno nalézt.

Tramvajová zastávka Palackého náměstí, linky 3, 4, 10, 16, 22. Naše sídlo je velmi dobře vidět z nástupiště na Palackého náměstí. Pokud vystoupíte z tramvaje linek 6, 17, 18 a 24, musíte přejít z Rašínova nábřeží na náměstí, odkud nás dobře uvidíte!

Autobusová zastávka Palackého náměstí, linky 176 a 148.

Doprava nákladu autem a imobilních osob: Přijet lze do ulice Na Moráni před vchod do kanceláře, je však nezbytné náklad vynést po schodech. Pro dopravu imobilních osob máme k dispozici rampu do vchodu do Nového Pirátského centra

Možnosti parkování: Kolem Pirátského centra je fialová zóna, kde je možné volné stání v provozní době po dobu maximálně 12 hodin po platbě v parkovacím automatu nebo přes virtuální parkovací hodiny (mobilní aplikace). Mimo základní provozní dobu není parkování ve fialové zóně regulováno.

Navrhni úpravu
Piráti a Starostové