PICE - Pirátské centrum Praha

Přijďte za námi do pirátského centra v centru Prahy!

V Praze je v od přelomu léta a podzimu 2018 otevřeno Pirátské centrum. Slouží jako kontaktní centrum pro veřejnost a často se zde konají veřejné akce, workshopy, přednášky, školení, projekce, kurzy a podobně. Nacházejí se tady také některé poslanecké kanceláře (Olgy Richterové a Jakuba Michálka).

Cowork

Pirátské centrum nabízí bezplatný prostor pro coworking, tedy sdílenou kancelář. K dispozici je několik pracovních míst a sdílená konferenční místnost s projektorem. Samozřejmostí je připojení k internetu a možnost tisku. Není problém domluvit i dlouhodobé využívání sdílené kanceláře, v takovém případě velmi oceníme účelový dar na provoz centra.

Doprava

  • metro (stanice Karlovo náměstí, výstup směrem k Palackého náměstí) - linka B
  • tramvaj (zastávka Palackého náměstí) - linky číslo 3, 4, 6, 10, 16, 17, 18, 22 a 24
  • autobus (zastávka Palackého náměstí) - linky 176 a 148.

Budova je přizpůsobena i pro pohyb imobilních osob, máme k dispozici rampu.

Možnosti parkování
Kolem Pirátského centra je fialová zóna, kde je možné volné stání v provozní době po dobu maximálně 12 hodin po platbě v parkovacím automatu nebo přes virtuální parkovací hodiny v mobilní aplikaci (např. MPLA). Mimo základní provozní dobu není parkování ve fialové zóně regulováno.

Otevírací doba

V návaznosti na služby koordinátorů máme otevřeno od pondělí do čtvrtka od 9 do 18 hodin. Když budete potřebovat zůstat déle, domluvte se na přímo s jedním z koordinátorů.

Kalendář akcí

Kde to najdu?

PICE - Pirátské centrum Praha
Na Moráni 3
120 00 Praha 2

Sídlíme v přízemí nápadné moderní budovy na rohu Palackého náměstí s velkým displejem. V oknech je grafika Pirátů – Pirátské centrum lze proto poměrně snadno nalézt.


Kontakt