Praha vyhlásila výběrové řízení na pozici ředitel/ředitelka Magistrátu hlavního města Prahy

02. 06. 2020
Praha vyhlásila výběrové řízení na pozici ředitel/ředitelka Magistrátu hlavního města Prahy

Primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib vyhlásil nové výběrové řízení na místo ředitele nebo ředitelky Magistrátu hl. m. Prahy. Zájemci o tuto pozici se mohou přihlásit do 30. června. Oznámení o vyhlášení výběrového řízení je vyvěšeno na úřední desce Magistrátu hl. m. Prahy.

„Věřím, že se na tuto zajímavou pozici přihlásí dostatek kvalitních uchazečů. Není to totiž rozhodně nabídka, která by chodila každý den. Jsem přesvědčen, že možnost podílet se na řízení největšího města v České republice bude pro mnohé velkou výzvou. Na všechny uchazeče se těším, v otevřeném výběrovém řízení vybereme toho nejlepšího kandidáta, který bude pro město přínosem,“ uvedl primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib.

Do výběrového řízení se může přihlásit uchazeč s vysokoškolským vzděláním v magisterském studijním programu s doloženou praxí ve veřejné správě. Předpokládány jsou jak manažerské dovednosti a schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů, tak etická a morální integrita spolu s profesionálním přístupem a otevřeností.

Spolu s přihláškou do výběrového řízení je nutné předložit svou vizi fungování Magistrátu hlavního města Prahy v rozsahu maximálně dvě strany A4.

Bližší informace jsou ve zveřejněném oznámení a na stránkách kariera.praha.eu.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články