Piráti – Podvodník Karel Březina pro nás není partner k jednání

19. 01. 2016
Piráti – Podvodník Karel Březina pro nás není partner k jednání

Zástupci Pirátů dnes přišli na schůzku předsedů klubů v zastupitelstvu, které se pokoušely sestavit novou radu města. Na schůzce nás oproti předchozí dohodě očekával i pravomocně odsouzený podvodník Karel Březina, předseda zastupitelského klubu ČSSD. Vyjednávání koalice s tímto člověkem je pro Piráty zcela nepřijatelné a proto jednání neprodleně opustili.

Předseda zastupitelského klubu Pirátů Jakub Michálek k dnešní schůzce říká: “Nehodláme vyjednávat koalici s pravomocně odsouzeným podvodníkem, na kterého jsme navíc podali trestní oznámení pro podezření, že machinoval se změnami územního plánu. Bezvládí v Praze je potřeba urychleně vyřešit, ale spolupráce s podvodníky pro Piráty přijatelné řešení není. Pokud chce ČSSD s Piráty jednat, musí Karel Březina rezignovat na funkci zastupitele.”

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Kauza Březina, spekulace, nebo spekulace s pozemky?
03.05.2016

Kauza Březina, spekulace, nebo spekulace s pozemky?

Na konci července 2015 dostal soudce Havlín šest a půl roku vězení za přijímání úplatků. Havlín za úplatu zmírňoval tresty lidem, kteří řídili pod vlivem alkoholu. O pár dní později policejní odposlechy odhalily, že Havlín...