Magdalena Valdmanová

Magdalena Valdmanová je předsedkyní výboru ZHMP pro bydlení a bytovou výstavbu. Je rovněž členkou zastupitelstva hlavního města Prahy a místopředsedkyní zastupitelského klubu.

Celý život žije v Praze. Po maturitě v oboru management a podnikání v umění a reklamě nastoupila na mateřskou dovolenou. Poté pracovala v různých firmách a následně v tréninkové kavárně, která zaměstnávala mladé lidi po odchodu z dětských domovů. Právě pro ně pak založila vlastní cateringovou společnost, kde tito znevýhodnění čerství dospěláci pracovali. Další zkušenosti získala ve startupu zaměřeném na e-learning, v kanceláři pražského primátora Zdeňka Hřiba, kde pracovala jako jeho poradkyně. Asistentskou pozici později vykonávala u zastupitele Viktora Mahrika, který byl předsedou výboru ZHMP pro správu majetku. V roce 2022 byla zvolena do celopražského zastupitelstva. V roce 2023 byla zvolena předsedkyní výboru ZHMP pro bydlení a bytovou výstavbu. V témže roce byla také zvolena i místopředsedkyní zastupitelského klubu.

Zároveň je od roku 2018 zastupitelkou na Praze 2. Zajímají jí sociální a kulturní témata, hudba, film, přátele. Má moc ráda Prahu, ale i výlety na venkov. Žije se svými dvěma dospělými syny, třemi kočkami a jedním partnerem na Vinohradech.

Moje aktuality