Další díl podcastu - Jaká byla Praha před Piráty?

06. 09. 2022
Další díl podcastu - Jaká byla Praha před Piráty?

Jak vzpomínáte na letní olympiádu v Praze? Navštěvujete kulturní centrum Nákladové nádraží Žižkov? A co cesta vlakem na letiště? Pohodlná? V novém díle podcastu PIRÁTI, SVĚTLO NA KONCI TUNELŮ! vzpomíná Mikuláš Peksa se svými hosty na sliby a plány předchozích pražských garnitur. Jaká Praha byla?

Hosty jsou Blanka Charvátová, místopředsedkyně Pirátské strany a zastupitelka v Praze 21 a Janusz Konieczny, bývalý novinář a nyní protikorupční analytik.

Co se dělo s mosty předtím, než Piráti sebrali odvahu opravit ten největší? Připomeňte si také jízdu Iva Rittiga s pražským dopravním podnikem až na Panenské ostrovy a další – někdy až bizarní – kauzy, kauzičky a investice Prahy. Jak o nich tehdejší primátoři a primátorka mluvili? Přát příjemný poslech je zde možná trochu odvážné, ale odvaha nám nechybí.

Podcast si můžete pustit na:

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Spouštíme podcast Světlo na konci tunelů!
31.08.2022

Spouštíme podcast Světlo na konci tunelů!

Piráti jako světlo na konci tunelů. Nový podcast s pirátským europoslancem ukazuje Prahu v novém světle. Europoslanec Mikuláš Peksa připravil ve spolupráci s dalšími Piráty speciální podcast, ve kterém ukáže hlavní město Prahu ve zcela...

Koaliční smlouva podepsána!
15.02.2023

Koaliční smlouva podepsána!

Podepsali jsme společnou koaliční smlouvu! Zavazujeme se tím, že pokročíme ve velkých investicích (jako třeba metro D), prosadíme pro Prahu potřebné zákony ve Sněmovně a budeme rozvíjet moderní město podporující udržitelnou dopravu, dostupné bydlení i...