Řekněte NE politickým trafikám v Praze 5. listopadu v 9 ráno

02. 11. 2015
Řekněte NE politickým trafikám v Praze 5. listopadu v 9 ráno

Pirátští zastupitelé začali před několika měsíci rozkrývat výše a zdroje příjmů Radmily Kleslové i dalších pražských politiků. Přispěli tak k veřejnému tlaku, který prozatím vedl k tomu, že samotná Kleslová se rozloučila nejen s některými svými trafikami, ale i s pozicí předsedkyně pražské buňky ANO. Přesto Radmila Kleslová zůstává hlavním zákulisním hráčem pražské politiky.

Již tento čtvrtek, 5. listopadu od 9:00, proběhne na Nové radnici - Mariánské náměstí 2 zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy. Prvním a nejzajímavějším bodem programu budou příjmy Radmily Kleslové, která z městských firem čerpala 360 000 Kč měsíčně.

Čtvrteční zasedání zastupitelstva s Piráty – 5. listopadu od 8:45

Trafiky Radmily Kleslové jsou ale jen špička ledovce. Pojďme to využít a společně podpořit Pirátský návrh usnesení, které má za cíl zprůhlednit pravidla pro nominace do dozorčích rad. O návrhu se bude hlasovat, a bude proto možné naživo sledovat, kdo ze zastupitelů podporuje boj proti korupci nejen předvolebními sliby, ale i ve skutečnosti.

Vybavte se pirátskými rekvizitami, transparenty a vlajkami a staňte se účastníky jedinečného představení v podání pražských zastupitelů a zastupitelek. Můžete i sami vystoupit v rozpravě, v tom případě přijďte nejpozději v 8:45, ať se stihnete přihlásit!

Zastupitelské úterý trochu jinak – 3. listopadu od 18:00

Pravidelné úterní setkání zastupitelů za Piráty s veřejností se tento týden promění v pirátskou dílnu. Jako vždy se sejdeme v našem centru na adrese Řehořova 19 v 18:00. Tentokrát si s sebou můžete vzít lepidla, nůžky, fixy, kamarády a pustíme se do tvorby pirátských propriet na čtvrteční zasedání, kde bude zábava pokračovat.

Cílíme hlavně na zastupitele, kterým vysíláme jasný vzkaz – Zrušte politické trafiky v Praze!

Díky za sdílení!

Kontakt:
Mikuláš Ferjenčík, zastupitel za Piráty, 737 943 770

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti se připojují k návrhu na svolání mimořádného zastupitelstva kvůli ovlivňování výběrových řízení v Praze mafiánskými strukturami.
06.03.2017

Piráti se připojují k návrhu na svolání mimořádného zastupitelstva kvůli ovlivňování výběrových řízení v Praze mafiánskými strukturami.

Zastupitelský klub Pirátů se dne 6. března 2017 jednomyslně usnesl, že souhlasí s návrhem na svolání mimořádného zastupitelstva. Důvodem je obsazování úřednických a odborných pozic města na základě politických dohod. Současná koalice navíc obsazování těchto...