Hledáme volebního manažera kampaně v Praze

28. 06. 2017
Hledáme volebního manažera kampaně v Praze

Volební manažer/ka bude mít na starosti pražskou část kampaně pro volby do sněmovny (v říjnu tohoto roku). Minimální náročnost vedení kampaně odhadujeme na 15 hodin týdně (během července a srpna), resp. 25 hodin týdně (během horké fáze kampaně v září a říjnu).

Nabízíme:

 • Smysluplná práce a podíl na volebním průlomu Pirátů do parlamentní politiky v nejdůležitějším kraji
 • Odměna 80 tis. Kč za celou kampaň (lze vyplácet po etapách dle dohody) na základě příkazní smlouvy podle občanského zákoníku
 • Motivační bonus za výsledek v Praze (1. poslanec 10 tis. Kč, 2. poslanec 20 tis. Kč, 3. poslanec 30 tis. Kč atd.)
 • Cennou referenci v životopise – zkušenost s volební kampaní s rozpočtem cca půl milionu
 • Dobrou atmosféru, motivovaný tým, flexibilní podmínky a možnost poznat zajímavé lidi (Ivan Bartoš, Jakub Michálek, Štěpán Štrébl, Jakub Horák a další)

Hlavní zodpovědnosti:

 • Vedení krajského volebního štábu (skupiny všech placených lidí a dobrovolníků podílejících se na kampani v Praze)
 • Koordinace vedoucích týmů v kampani (outdoor týmu, kontaktní kampaně, PR a administrativy apod.)
 • Samostatná exekutiva kampaně (podle již připraveného plánu volební kampaně) a rychlé uzpůsobování plánu aktuální situaci

Krajský volební manažer podléhá volebnímu výboru, což je skupina vedoucích členů zodpovědných za krajskou kampaň. Dále krajský volební manažer spolupracuje s celostátním volebním manažerem Štěpánem Štréblem.

Požadujeme:

 • Zkušenost s koordinací alespoň jednoho rozsáhlejšího úspěšného projektu (klidně třeba hudební festival atp.)
 • Ochotu pracovat na kampani alespoň 15 hodin týdně v červenci a srpnu a aspoň 25 hodin týdně v září a říjnu (horká fáze kampaně)
 • Spolehlivost, čestnost, velké nasazení, týmový duch, zájem o Piráty a loajalita
 • Velmi dobré komunikační schopnosti a práce s lidmi, dobré zvládání stresu
 • Věcnost, schopnost prioritizace a odpovědnost za výsledky
 • Účast na volebních štábech Pirátů (každé úterý od 18:00 v Pirátském centru v Praze, Řehořova 19 – v případě potřeby lze přesunout)

Zaujala Tě pozice?

Pošli svůj životopis a krátký (!) motivační dopis Janu Loužkovi na jan.louzek@pirati.cz, tel. 608 213 119. Jako předmět e-mailu dej „Volební manažer Praha“. V motivačním dopise uveď prosím svoje zkušenosti a časové možnosti. Na pozici se můžeš hlásit do neděle 9. července 23:59. Během pondělka se ti ozveme.

TĚŠÍME SE NA TVOJI NABÍDKU!


O nás

Piráti jsou nejsilnější neparlamentní stranou. Nejsme stranou marketingu, nemáme žádné milionové sponzory, ale naopak rosteme zdola. Proto nehájíme zájmy miliardářů a politických podnikatelů, ale občanů. Stejně jako už dnes kontrolujeme Magistrát, budeme kontrolovat i politiky ve sněmovně!

V Praze máme 4 zastupitele na Magistrátu hl. m. Prahy a řadu zastupitelů na městských částech. Jako konstruktivní opozice usilujeme o průhledné hospodaření města, konec politických trafik ve firmách vlastněných městem a kvalitní návrhy projektů v informatice. V posledních volbách do pražského zastupitelstva jsme získali 5,3 % hlasů.

Do sněmovních voleb kandidujeme se sloganem Pusťte nás na ně! Jsme úplný protikladem současných politických stran. Naším cílem je kontrolovat mocné, chránit lidi před šikanou, zjednodušovat stát pomocí technologií a bránit svobodu.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti startují volební kampaň v Praze
28.06.2017

Piráti startují volební kampaň v Praze

Náš parlament dnes - dřív než kdy jindy - potřebuje čerstvou krev, politickou stranu vzniklou zdola, nikoliv další umělý marketingový produkt. Díky nadějným průzkumům a zastoupení na pražském Magistrátu jsou Piráti pro Pražany černým koněm...