Piráti dementují: Koaliční smlouva v Praze 4 platí

Piráti dementují: Koaliční smlouva v Praze 4 platí

Praha 13. 11. 2018. Česká televize dnes ráno nepravdivě informovala, že: „Dohodnutá povolební koalice v Praze 4 mezi Piráty, Prahou 4 sobě a hnutím Společně pro Prahu neplatí. Poté co soud přerozdělil počet mandátů a původní koalice by měla jen těsnou většinu, se vedou nová vyjednávání.“ Tato informace není pravdivá.

„Oba naši koaliční partneři Petr Štěpánek (Zelení) za Prahu 4 sobě i Lukáš Zicha (STAN) za Společně pro Prahu 4 mě ujistili o platnosti podepsané koaliční dohody a potvrdili, že žádná další jednání mezi politickými subjekty ohledně povolební koalice v Praze 4 se nevedou,“ říká lídr Pirátů Prahy 4 Tibor Vansa.

Uzavřená smlouva je komplexním dokumentem, který obsahuje nejen mechanismy pro bezproblémovou spolupráci, ale především řadu programových závazků, které nová koalice hodlá plnit. A jako první koaliční smlouva byla podepsána nejen tradičním ručním podpisem všech zastupitelů, ale i elektronickým podpisem lídra Pirátů.

Odkazy

  • Koaliční smlouva (archivní formát PDF/A dle ISO 19005-1, který zajišťuje možnost čtení dokumentu i v dlouhodobém horizontu)
Sdílení je aktem lásky

Další podobné články